+380 (97) 41... показати
Монтаж зерносушарок ##от компании## ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі - ##фото## 1
Виробник

Монтаж зерносушарок

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
1 108 364 ₴

Оплата

Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Збараж
Оплата під час самовивезення по м. Збараж
Контактна інформація
Телефони
+380 (97) 41... показати
Адреса
47302, Україна, Тернопільська обл., Збараж, вул. Заводська 53 на мапі

Опис

Здійснюємо монтаж зерносушарок власного виробництва — ТОВ «Інтек-Захід». Встановлюємо зерносушарки, що працюють на газі, твердому паливі, біопаливі. Шеф-монтажні роботи виконують висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.  

Ми допоможемо замовнику обрати оптимальний варіант, задовольнивши всі потреби конкретного господарства щодо продуктивності, витрат палива. Ми виготовляємо зерносушильне обладнання на замовлення, з урахуванням потреб покупця. 

Наші модульні зерносушарки GDM використовуются для сушки різних сільскогосподарських культур. Всі деталі зерносушарки виготовлені з якісної нержавіючої сталі, міцного алюмінію гарячого волочіння, що забезпечує термін експлуатації обладнання до 10 років без заміни деталей корпусу. 

Ціна зернової сушарки залежить від її потужності, тому точну вартість вам підрахують після вибору моделі обладнання. У вартість зерносушарки входить доставка до місця монтажу, монтаж на підготовленний покупцем фундамент, запуск зерносушарки, навчання персоналу роботі на зерносушарці, надається два роки гарантії.

Купуйте якісне, надійне зерносушильне обладнання на сайті виробника!

  

Характеристики

Отрасль промышленности
аграрная промышленность

Супутні послуги

Зерносушарка GDM 902 на газі в Тернопільській області от компании ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Виробник
1 040 000 ₴
Зерносушарка на твердому паливі GDM 903 в Тернопільській області от компании ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Виробник
1 108 364 ₴