+380 (97) 41... показати
Виробництво зерносушарок ##от компании## ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі - ##фото## 1
Виробник

Виробництво зерносушарок

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
1 118 368 ₴

Оплата

Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Збараж
Оплата під час самовивезення по м. Збараж
Контактна інформація
Телефони
+380 (97) 41... показати
Адреса
47302, Украина, Тернопольская обл., Збараж, вул. Заводська 53 на мапі

Опис

Виготовляємо модульні зерносушарки GDM, які використовуются для сушки різних сільскогосподарських культур. Для роботи зерносушарок нашого виробництва використовується газ, але в разі потреби спеціалісти нашої компанії можуть переобладнати їх на тверде паливо або біопаливо. 

Всі деталі зерносушарки виготовлені з якісної нержавіючої сталі, міцного алюмінію гарячого волочіння, що забезпечує термін експлуатації обладнання до 10 років без заміни деталей корпусу. 

 

Особливості конструкції зернової сушарки GDM

Зерносушарки нашого виробництва надійні, прості в експлуатації та обслуговуванні, економічно вигідні у використанні. Серед особливостей конструкції обладнання можна назвати такі:

  1. Використовуєтсья ефективна система опалення: зовнішня камера довжиною 1500 мм забезпечує стабільну подачу повітря до пальника, який розташований у внутрішній камері довжиною 1000 мм.
  2. Підвищена продуктивність за рахунок збільшення діаметра камери нижнього пальника до 1000 мм.
  3. Конструкція зерносушильного обладнання оснащена ефективними газовими пальниками власного виробництва, які виготовлені з жароміцної нержавіючої сталі марки 310 (Хром) товщиною 2мм (1300 С). Нові пальники сприяють економії газу при високому ККД. Розпал та потужність полум'я контролюється надійною електронною системою. Ця система забезпечує стабільну роботу пальника в двохступеневому режимі. Застосування пальників даного типу дозволяє економити до 20 відсотків споживання газу.
  4. Оптимальний нагрів повітря забезпечується об'єднаними в одному корпусі високоефективного вентилятора і пальника. Вентилятори оснащені алюмінієвими лопатями марки Multi-Wing виробництва Данії.
  5. Посилене кріплення шнека з кестамідовою втулкою забезпечує надійну фіксацію шнека і мінімальне тертя в підшипниках ковзання.
  6. Товщина шнека 5 мм забезпечує більш тривалий термін служби.
  7. Дозуючі вальці виготовлені з алюмінію гарячого волочіння, котрі стійкі до ударів та поломок.
  8. Процесор пальника – Siemens LCA 52 розташований в щиті управління.

Потужність наших зернових сушарок залежить від кількості модулів. Ми виготовляємо зерносушильне обладнання на замовлення, з урахуванням потреб покупця. Вартість зерносушарок залежить від потужності обладнання. 

У вартість зерносушарки входить доставка до місця монтажу, монтаж на підготовленний покупцем фундамент, запуск зерносушарки, навчання персоналу роботі на зерносушарці, надається два роки гарантії.

Купуйте якісне, надійне зерносушильне обладнання на сайті виробника!

  

Характеристики

Тип культуры
масличная, зерновая, бобовая
Виды услуг
сушка
Спосіб оплати
на договорной основе

Супутні послуги

Зерносушарка GDM 902 на газі в Тернопольской области от компании ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Виробник
1 040 000 ₴
Зерносушарка на твердому паливі GDM 903 в Тернопольской области от компании ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Виробник
1 118 368 ₴

Подібні послуги

Сервісне обслуговування зерносушарок в Тернопольской области от компании ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Виробник
Цену уточняйте
Ремонт зерносушарок в Тернопольской области от компании ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Виробник
Цену уточняйте