(097) 410-93... показати
Автоматизація процесів в Зерносховище ##от компании## ТОВ "ІНТЕК-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі - ##фото## 1
Виробник

Автоматизація процесів в Зерносховище

У вибране
Замовити дзвінок
Ціну уточнюйте

Оплата

Оплата кур'єрові по м. Збараж
Оплата під час самовивезення по м. Збараж
Контактна інформація
Телефони
(097) 410-93... показати
Показати всі контакти

Опис

Пропонуємо послуги з автоматизації процесів в зерносховищах. Встановлюємо нове зерносушильне обладнання виробництва нашої компанії, оснащуємо існуючі комплекси для сушки зернових пристроями контролю за всіма процесами.

Завдяки автоматизації зерносховищ можна отримати добре висушений зерновий продукт, що відповідає показникам якості та придатний до тривалого зберігання. 

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід з монтажу, модернізації, автоматизації модульних (колонкових) зерносушарок власного виробництва. Спеціалісти встановлюють сучасні датчики температури, вологості, завдяки яким регулюється процесс нагрівання та охолодення повітря, що висушує зерно. Насіннєвий матеріал не пересушується. Економно використовуються телоносії. 

За необхідності працівники нашої компанії заміняють зношені деталі обладнання новими; проводять переобладнання газових зерносушарок на тверде паливо або біопаливо; замінюють застарілі пульти керування на сучасні системи контролю за роботою обладнання. 

Вартість робіт визначається індивідуально у кожному конкретному випадку та залежить від обсягу виконаних робіт. За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерів нашого підприємства. Номери для зв'язку вказані на сайті. 

Характеристики

Галузь промисловості
аграрна промисловість