Виробник зерносушарок GDM на газу та твердому паливі
+380 (97) 410-93-80+380 (95) 944-38-75
Модульні зерносушарки – від міфів до реальності

Модульні зерносушарки – від міфів до реальності

Найбільше розповсюдження модульні зерносушарки здобули в американських фермерських господарствах, як відносно дешеве, швидке в монтажі, надійне обладнання, придатне для подальшої модернізації. В Україні та Європі в цілому вони зустрічаються значно рідше. Частково це пояснюється недосконалими моделями, які потрапляють на наш ринок і створюють непривабливий імідж цьому типу сушарок.

зерносушарки колонкового типуВважається, що колонкові зерносушарки дорогі в експлуатації, нерівномірно прогрівають зерно, схильні до засмічення перфорації стінок. Такі стереотипи виникли на основі використання примітивних агрегатів, в яких дійсно присутні усі ці недоліки. Якщо ж розглядати сучасні модульні сушарки, то виявиться, що вони мають набагато кращі характеристики, ніж це прийнято думати.

Модульно-колонкові зерносушарки від виробника в Україні

Компанія «Іньек-Захід» налагодила випуск модульно-колонкових зерносушарок, врахувавши усі переваги та недоліки існуючих аналогів. Застосувавши матеріали та комплектуючі високої якості, новітні технологічні рішення, принцип рекуперації тепла, сучасні системи контролю, комп’ютерне керування, нам вдалося отримати надійні, довговічні і доступні за ціною сушарки, які при цьому споживають значно менше газу або можуть бути переобладнані на тверде паливо, що робить їх ще більш економними.

В нашому інтернет-магазині можна замовити зерносушарки на газу і біопаливі, а також їх ремонт, реконструкцію і модернізацію. Ми допоможемо підібрати або індивідуально виготовимо оптимальну модель для вашого господарства, самостійно виконаємо монтажні роботи, запустимо обладнання в роботу та навчимо, як ним користуватись.

Будьте певні, що ви правильно вкладете свої кошти, швидко їх повернете завдяки бездоганній роботі агрегатів і високій якості сушіння зерна!

Контакти
ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
+380 (97) 410-93-80показати+380 (97) 410-93-80 все+380 (97) 410-93-80 +380 (95) 944-38-75
47302, Україна, Тернопільська обл., Збараж, вул. Заводська 53 на мапі
Цілодобово
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування