(097) 410-93... показати
Часті питання

Часті питання

Колонкові зерносушарки – ціна?

В межах одного виробника, ціна залежить від моделі, комплектації,о  додаткових послуг. Чим більше секцій, тим вологіше зерно можна проганяти за 1 прохід, або з більшою продуктивністю, чим більше колон, тим більша продуктивність. Відповідно, додаткові секції (модулі), це додаткові пальники, датчики, автоматика... 

Використання сушки для охолодження можливе від двох секцій, але краще 3 і більше. Деколи доцільніше використовувати зовнішні охолоджувачі.

Також варто при розрахунку вартості не забувати зернотранспортні лінії та підвід газу. Для твердопаливних сушарок - теплогенератор, для пропанових - ємності та випаровувач.

В різних виробників ціна може відрізнятись дуже сильно, залежно від якості і товщини металу, системи керування, використаної силової аппаратури, газової апаратури та двигунів. Очевидно, що чим нижча ціна, тим нижча якість. Пластикові вентилятори дешевші і тихіші, але тихіші за рахунок того, що створюють меньший тиск, отже пальник не виходить на задану продуктивність. Решета з оцинковки, яку зітре зерно, пропрацюють значно менше ніж з нержавіючої сталі, а їх заміна, це перебудова сушки мало не з нуля. Та й сама оцинковка і нержавійка буває дуже різною. Китайська автоматика з двигунами гарантує зупинки посеред сезону і при недостатньому рівні сервісу від виробника, втрати врожаю гарантовані.

Зерносушарки на твердому паливі – ціна?

Сушарки на ТП дещо дешевші газових (не встановлюються вентилятори і газова апаратура), але треба розуміти, що якісний теплогенератор може бути дорожчим за сушку, а з неякісним можна, як недосушити, так і взагалі попортити зерно. 

Вартість ТП і, відповідно собівартість 1 т/п у таких системах нижча ніж у газових, але початкові вкладення, за деяких умов можуть нівелювати цю різницю.

Хто може переобладнати зерносушарку на альтернативне паливо?

Переобладнання зерносушарок на біопаливоДля переобладнання зерносушарок на тверде паливо (біопаливо), зверніться до фахівців нашої компанії! Ми пропонуємо послуги з модернізації зерносховищ, переоснащуємо зерносушарки з газу на інший вид палива.

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід з монтажу, ремонту та обслуговування модульних (колонкових) зерносушарок власного виробництва, тому пропонуємо цілий спектр робіт:

  • переобладнання газових зерносушарок на тверде паливо або біопаливо; 
  • збільшення продуктивності завдяки нарощуванню модулів зерносушарок;
  • заміна застарілих газових пальників на нові високоефективні;
  • заміна застарілих пультів керування на сучасні системи контролю датчиків.

Вартість робіт визначається індивідуально у кожному конкретному випадку та залежить від обсягу виконаних робіт. За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерів нашого підприємства, зателефонувавши за номерами, які вказані на сайті. 

Хто виготовляє зерносушарки на газу в Україні?

Зерносушарки на газу купитиВ Україні зерносушарки на газу виготовляє ТОВ «Інтек-Захід». В асортименті виробника — зерносушильні комплекси модульного типу GDM, які працюють на твердому паливі, дровах, біопаливі, також теплогенератори до зерносушарок. 

Зерносушарки GDM використовується для сушки продовольчого, насіннєвого, фуражного зерна, насіння зернових, зернобобових та олійних культур.

Зерносушарки виготовлені із високоякісних матеріалів (жароміцної оцинкованої сталі, алюмінію гарячого волочіння), тому обладнання гарантовано прослужить до 10 років без заміни деталей корпусу.  

Зерносушарки різної потужності мають різну ціну. Тому уточніть точну вартість потрібного вам обладнання у менеджерів нашої компанії.