+380 (97) 41... показати
Часті питання

Часті питання

Колонкові зерносушарки – ціна?

колонкові зерносушарки цінаКолонкові (модульні) зерносушарки – один з найдешевших типів зерноочисного обладнання. Порівняно невисока ціна пояснюється простою конструкцією і невисокою вартістю виготовлення. Однак надмірно економити ми, все ж не рекомендуємо, якщо ваша ціль – ефективно та якісно обробляти зерно.

ТОВ «Інтек-Захід» – виробник якісних модульно-колонкових зерносушарок в Україні. Спеціалісти компанії ретельно вивчили існуючий модельний ряд цього типу сушарок і знайшли рішення для усіх основних їх недоліків.

Наше зерноочисне обладнання суттєво відрізняється від аналогів, показує набагато кращу ефективність, економно використовує паливо, гарантує належну обробку зерна. І при цьому лишається доступним за ціною.

Ми пропонуємо модульно-колонкові зерносушарки на газу та твердому паливі – безпечні, надійні, з тривалим терміном служби і максимальною зручністю в експлуатації. Телефонуйте нам, щоб дізнатись усю детальну інформацію та переваги використання саме зерносушарок GDM.

В кого замовити проектування зерносховищ?

Проектування зернових комплексівСпеціалісти ТОВ «Інтек-Захід» виконують проектування зерносховищ будь-якої складності і типу: з плоским дном, силосні, тимчасові сховища і ін.

На бажання замовника пропонуємо типові або індивідуальні проекти з оптимальним розміщенням споруд, під’їзних шляхів, вентиляційних систем.

Підбираємо матеріали та обладнання, які забезпечать бездоганне функціонування зернового комплексу з врахуванням кліматичних особливостей вашого регіону, можливості підтоплення ґрунтовими водами та інших ризиків.

Використовуємо кращі інженерні рішення для створення необхідних температурних умов і вологості всередині приміщень, що забезпечить належне зберігання зерна і його якість.

Проекти зерносховищ та силосів, виконані нашими фахівцями, відповідають сучасним нормам та вимогам, дозволяють уникнути лишніх витрат як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації об’єктів.

Теплогенератори для зерносушарок – виробники в Україні?

Теплогенератори для зерносушарок цінаПропонуємо теплогенератори на альтернативних видах палива власного виробництва, купити які ви можете за телефонами, вказаними на сайті.

Теплогенератори для зерносушарок від ТОВ «Інтек-Захід» наділені високими експлуатаційними та енергетичними характеристиками, економно витрачають паливо, зменшуючи його потребу на 30 відсотків. Спеціальний тип пальника дозволяє продуктивно спалювати дрова, вугілля, відходи зернових, солому, тирсу, палети та гранульоване паливо.

Наші теплогенератори використовуються у зерносушарках GDM, а також як самостійні обігрівачі промислових, сільськогосподарських, спортивних та інших приміщень великого розміру: теплиць, пташників, виробничих цехів, спортивних залів, церков і т.п.

Телефонуйте нам, щоб підібрати та замовити сучасний теплогенератор від українського виробника. Телефони вказані у розділі з контактами.

Зерносушарки на твердому паливі – ціна?

Сушарка для зерна на твердому паливіВиробник зерносушарок ТОВ «Інтек-Захід» пропонує високоякісні сушарки на дровах та інших видах твердого палива власного виробництва за доступними цінами. У вартість входить саме обладнання, його доставка та монтаж на підготовлений фундамент, пуско-наладка і навчання персоналу.

Ми виготовляємо сушарки модульно-колонкового типу різної потужності, використовуємо якісні матеріали та високоефективні компоненти: пальники, вентилятори, теплогенератори, датчики, системи контролю. Надаємо дворічну гарантію на весь модельний ряд і впевнені у довговічній, безпечній та надійній роботі нашої продукції.

Сушарка зерна GDM на твердому паливі дозволить вам економно витрачати енергоресурси і суттєво зменшити експлуатаційні витрати. Тому ви швидко повернете вкладені кошти і зменшите собівартість своєї продукції.

Хто може переобладнати зерносушарку на альтернативне паливо?

Переобладнання зерносушарок на біопаливоДля переобладнання зерносушарок на тверде паливо (біопаливо), зверніться до фахівців нашої компанії! Ми пропонуємо послуги з модернізації зерносховищ, переоснащуємо зерносушарки з газу на інший вид палива.

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід з монтажу, ремонту та обслуговування модульних (колонкових) зерносушарок власного виробництва, тому пропонуємо цілий спектр робіт:

  • переобладнання газових зерносушарок на тверде паливо або біопаливо; 
  • збільшення продуктивності завдяки нарощуванню модулів зерносушарок;
  • заміна застарілих газових пальників на нові високоефективні;
  • заміна застарілих пультів керування на сучасні системи контролю датчиків.

Вартість робіт визначається індивідуально у кожному конкретному випадку та залежить від обсягу виконаних робіт. За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерів нашого підприємства, зателефонувавши за номерами, які вказані на сайті. 

Де купити зерносушарку на біопаливі?

Зерносушарка на дровах цінаКупити зерносушарку на біопаливі пропонує ТОВ «Інтек-Захід». Компанія є виробником зерносушильного обладнання ТМ GDM. Виробник пропонує зернові сушарки модульно-колонкового типу різної потужності, теплогенератори до зерносушарок, а також надає ряд послуг з монтажу, переоснащення зерносушарок на інший вид палива, пропонує сервісне обслуговування обладнання. 

Для нагрівання повітря у зерносушарках використовують таку сировину, як солому в тюках, тирсу, дрова, лушпиння сільскогосподарський культур та багато іншого. Нагріте повітря, що подається вентилятором з теплогненератора в зерносушарку, не містить канцерогенних речовин, тому не шкодить ні довкіллю, ні зерну.

Щоб дізнатись про сушарки на біопаливі детальніше, зверніться до менеджерів нашої компанії. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті виробника.  

Хто виготовляє зерносушарки на газу в Україні?

Зерносушарки на газу купитиВ Україні зерносушарки на газу виготовляє ТОВ «Інтек-Захід». В асортименті виробника — зерносушильні комплекси модульного типу GDM, які працюють на твердому паливі, дровах, біопаливі, також теплогенератори до зерносушарок. 

Зерносушарки GDM використовується для сушки продовольчого, насіннєвого, фуражного зерна, насіння зернових, зернобобових та олійних культур.

Зерносушарки виготовлені із високоякісних матеріалів (жароміцної оцинкованої сталі, алюмінію гарячого волочіння), тому обладнання гарантовано прослужить до 10 років без заміни деталей корпусу.  

Зерносушарки різної потужності мають різну ціну. Тому уточніть точну вартість потрібного вам обладнання у менеджерів нашої компанії.