Виробник зерносушарок GDM на газу та твердому паливі
+380 (97) 410-93-80+380 (95) 944-38-75

Часті питання

Хто може переобладнати зерносушарку на альтернативне паливо?

Для переобладнання зерносушарок на тверде паливо (біопаливо), зверніться до фахівців нашої компанії! Ми пропонуємо послуги з модернізації зерносховищ, переоснащуємо зерносушарки з газу на інший вид палива.

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід з монтажу, ремонту та обслуговування модульних (колонкових) зерносушарок власного виробництва, тому пропонуємо цілий спектр робіт:

  • переобладнання газових зерносушарок на тверде паливо або біопаливо; 
  • збільшення продуктивності завдяки нарощуванню модулів зерносушарок;
  • заміна застарілих газових пальників на нові високоефективні;
  • заміна застарілих пультів керування на сучасні системи контролю датчиків.

Вартість робіт визначається індивідуально у кожному конкретному випадку та залежить від обсягу виконаних робіт. За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерів нашого підприємства, зателефонувавши за номерами, які вказані на сайті. 

Де купити зерносушарку на біопаливі?

Купити зерносушарку на біопаливі пропонує ТОВ «Інтек-Захід». Компанія є виробником зерносушильного обладнання ТМ GDM. Виробник пропонує зернові сушарки модульно-колонкового типу різної потужності, теплогенератори до зерносушарок, а також надає ряд послуг з монтажу, переоснащення зерносушарок на інший вид палива, пропонує сервісне обслуговування обладнання. 

Для нагрівання повітря у зерносушарках використовують таку сировину, як солому в тюках, тирсу, дрова, лушпиння сільскогосподарський культур та багато іншого. Нагріте повітря, що подається вентилятором з теплогненератора в зерносушарку, не містить канцерогенних речовин, тому не шкодить ні довкіллю, ні зерну.

Щоб дізнатись про сушарки на біопаливі детальніше, зверніться до менеджерів нашої компанії. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті виробника.  

Хто виготовляє зерносушарки на газу в Україні?

В Україні зерносушарки на газу виготовляє ТОВ «Інтек-Захід». В асортименті виробника — зерносушильні комплекси модульного типу GDM, які працюють на твердому паливі, дровах, біопаливі, також теплогенератори до зерносушарок. 

Зерносушарки GDM використовується для сушки продовольчого, насіннєвого, фуражного зерна, насіння зернових, зернобобових та олійних культур.

Зерносушарки виготовлені із високоякісних матеріалів (жароміцної оцинкованої сталі, алюмінію гарячого волочіння), тому обладнання гарантовано прослужить до 10 років без заміни деталей корпусу.  

Зерносушарки різної потужності мають різну ціну. Тому уточніть точну вартість потрібного вам обладнання у менеджерів нашої компанії. 

Контакти
ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Андрій Іванович Галиш
+380 (97) 410-93-80показати+380 (97) 410-93-80 все+380 (97) 410-93-80 +380 (95) 944-38-75
47302, Україна, Тернопільська обл., Збараж, вул. Заводська 53 на мапі
Цілодобово
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування