Виробник зерносушарок GDM на газу та твердому паливі
+380 (97) 410-93-80+380 (95) 944-38-75
Модульні (колонкові) зерносушарки: переваги та особливості

Модульні (колонкові) зерносушарки: переваги та особливості

Модульно-колонкові зерносушарки – один з типів зерносушильного обладнання, який вирізняється простотою конструкції, низькою матеріалоємністю, малою ймовірністю створення застійних зон, меншим засмічення навколишнього середовища викидами сушильного агента. Колонкові зерносушарки успішно конкурують з шахтними сушарками, підходять для доведення до необхідної кондиції зерна різних культур – зернових, зернобобових, олійних, технічних.

Свою назву сушарки отримали через будову: вони компонуються із різної кількості колон (модулів) в залежності від потреби у продуктивності агрегату.

колонкові зерносушарки цінаЯк працює колонкова зерносушарка

Робота сушарок для зерна модульного типу основана на поперечній подачі гарячого і холодного повітря, яке проходить між перфорованими стінками через шар зерна.

Зерновий матеріал поступає до сушарки через верхню частину і шнеком розподіляється по всій її довжині, завантажуючи колони по черзі. Повітря, яке нагнітається вентилятором ззовні, розділяється на два потоки, один з яких нагрівається пальником, а інший потрапляє до камери змішування. В цій камері обидва потоки змішуються і забезпечують рівномірне нагрівання в кожній точці камери. Завдяки отворам на стінках досягається стабільне підтримування заданої температури.

В нижній частині зерносушарки знаходяться дозуючі пристрої, які обертаються з певною швидкістю, регулюючи час перебування продукту в модулях і забезпечуючи різні режими сушіння.

Після закінчення процесу зерно через нижній шнек потрапляє на транспортер, який подає його до місця навантаження автотранспорту або в зерносховище для подальшого зберігання.

Переваги модульних зерносушарок GDM

модульні зерносушарки від виробникаНе дивлячись на те, що принцип дії у модульних сушарках практично однаковий, їх ефективність та потреба у паливі можуть сильно відрізнятись в залежності від конструктивних особливостей, закладених виробником. Так, в зерносушарках від ТОВ «Інтек-Захід» передбачено розміщення пальника всередині корпусу, завдяки чому вони отримали максимальну ефективність по витратах палива та рентабельність при переробці крупних партій зернового матеріалу.

Модульно-колонкові зерносушарки GDM працюють як на газу, так і на дровах, вугіллі, лушпинні соняшника, соломі, торфі, зернових та деревних відходах і інших видах біомаси. Газові сушарки можуть переоснащуватись під тверде паливо, що дозволяє власникам господарств переходити на більш дешеві і доступні джерела тепла. Для цього достатньо зателефонувати спеціалістам ТОВ «Інтек-Захід» і домовитись про переобладнання в зручний час.

Варто також відмітити систему керування та безпеки, передбачену в колонкових сушарках GDM. Сучасне комп’ютерне оснащення, продумане розташування датчиків, самодіагностика, багаторівнева система захисту відповідають за підтримку заданих температур у камері і вологість продукту, запобігають виникненню поломок, збоїв у роботі, загорання й інших нештатних ситуацій.

Металеві елементи зерносушарок оцинковані методом гарячого цинкування, для газових пальників використано жаростійку нержавіючу сталь. Зовнішні і внутрішні решета також виготовлені з нержавійки. Все це в комплексі покращує експлуатаційні характеристики установки та подовжує її термін служби.

Якщо ви бажаєте купити якісну, надійну, економну зерносушарку, зверніть увагу на продукцію ТОВ «Інтек-Захід». Наші спеціалісти допоможуть правильно підібрати модель, привезуть і встановлять її на вашому підприємстві, запустять її в роботу, навчать персонал правилам користування. І все це входить у ціну зерносушарки!

Контакти
ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
+380 (97) 410-93-80показати+380 (97) 410-93-80 все+380 (97) 410-93-80 +380 (95) 944-38-75
47302, Україна, Тернопільська обл., Збараж, вул. Заводська 53 на мапі
Цілодобово
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування