Виробник зерносушарок GDM на газу та твердому паливі
+380 (97) 410-93-80+380 (95) 944-38-75
Модернізація зерносушарок – перший крок до великих прибутків

Модернізація зерносушарок – перший крок до великих прибутків

Модернізація зерносушарок – невід’ємна частина стратегічного плану розвитку аграрного підприємства, особливо при потребі економії фінансових ресурсів.

Застарілі або неефективні зерносушарки вимагають значних коштів на обслуговування та експлуатацію, в рази збільшуючи собівартість продукції. Заміна їх на нові не завжди підсильна господарству, а подекуди і не потрібна, адже фахова реконструкція або переобладнання перетворять такі установки на сучасну і продуктивну техніку з  високою якістю роботи.

Реконструкція зерносушарок в Україні

Реконструкція зерносушарок в УкраїніСушка зерна вимагає дотримання ряду параметрів, які визначатимуть якість продукту і рентабельність діяльності підприємства. Підвищена вологість зерна, високі енергозатрати, недостатня продуктивність свідчать про те, що зерносушарка потребує модернізації. А якщо при цьому частішають простої через ремонт, зволікання призведе лише до ще більших втрат.

Фахівці ТОВ «Інтек-Захід» мають значний досвід з реконструкції, ремонту і переоснащення модульних зерносушарок. Довіривши нам своє обладнання, ви значно підвищите їх ефективність і безпеку та на довгі роки забудете про свої проблеми.

Реконструкція сушарок зерна включає такі роботи:

  • підбір та установка нових запчастин і комплектуючих замість зношених;
  • встановлення якісних газових пальників з автоматичною підтримкою заданих температур сушіння;
  • заміна старих пультів управління на сучасні системи контролю;
  • встановлення точних датчиків температури і вологості;
  • нарощування модулів сушарки для збільшення її продуктивності;
  • переобладнання газових моделей  на тверде або біологічне паливо.

Спеціалісти нашої компанії перевірять стан усіх вузлів і деталей, виконають їх ремонт або замінять на нові, встановлять надійні теплогенератори з високим коефіцієнтом корисної дії.

Переобладнання зернових сушарок на альтернативне паливо

Переобладнання зернових сушарок на біопаливоПитання переобладнання зерносушарок з кожним роком стає все більш нагальним. Відсутність стабільності на газовому ринку та висока ціна змусили аграріїв шукати вихід із цієї ситуації. Перехід на інші джерела палива для обслуговування зерносушильних комплексів виявився надзвичайно вдалим, адже те, що раніше вважалось мало не сміттям, успішно замінило недешевий газ і дозволило господарствам акумулювати кошти на розвиток.

В якості твердого палива можна використовувати дрова та різні відходи деревини, торф, буре й кам’яне вугілля. Зерносушарки на біомасі працюють на тирсі, трісках, луззі соняшника, подрібненій соломі, костриці і т.п.

Використання економних теплогенераторів з високими енергетичними показниками і доступне за ціною пальне до 5 разів зменшують витрати на переробку зерна, швидко окупляються, забезпечують стабільну роботу і належну якість продукції.

Компанія «Інтек-Захід» допоможе вам швидко і безболісно перевести сушарки на альтернативне паливо, встановить надійне і довговічне обладнання з інтеграцією в існуючу технологічну схему, навчить персонал правилам його експлуатації і обслуговування.

Замовити послуги реконструкції та переобладнання зерносушарок надзвичайно просто: телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами та домовляйтесь про виїзд спеціалістів на ваше господарство. Гарантуємо індивідуальний підхід, високу якість та помірні ціни.

Контакти
ТОВ "Інтек-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
+380 (97) 410-93-80показати+380 (97) 410-93-80 все+380 (97) 410-93-80 +380 (95) 944-38-75
47302, Україна, Тернопільська обл., Збараж, вул. Заводська 53 на мапі
Цілодобово
Фотогалерея
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування