(097) 410-93... показати
Про нас

Про нас

Зерносушарка на газу

ТОВ «Інтек-Захід» – компанія, створена для професійних рішень в аграрному секторі. Бізнес компанії побудований за принципом В2В.

Завдяки високотехнологічному обладнанню та професіоналізму наших спеціалістів ми на сто відсотків можемо задовольнити потреби наших клієнтів.

В основі нашої компанії – досвід і як результат – сучасне, надійне, високоякісне обладнання власного виробництва ТМ GDM.

Зерносушарки від виробника

Ми пропонуємо:

Зерносушарки GDM

Зернові сушарки GDM належать до категорії модульно-колонкового типу. Конструктивно вони виконані з модулів та колон (секцій), кількість яких залежить від необхідної споживачу продуктивності.

При проектуванні даної сушарки враховано всі переваги та недоліки подібних аналогів. Тому дані комплекси – це простота, надійність та ефективність.

Зерносушарки GDM – це якісне обладнання, яке в комплексі з сучасними системами контролю за технологічним процесом гарантує високу якість обробки зернових культур.

Принцип роботи:

 • Вентилятор нагнітає в камеру потік повітря з навколишнього середовища, який надалі розділяється на
  Зерносушарки GDM
  два. Один потік надходить в камеру змішування, а другий одночасно нагрівається проходячи через пальник. В камері змішування обидва потоки за допомогою відбивачів змішуються, забезпечуючи рівномірність температури реагенту сушіння в будь-якій точці камери.
 • Зерно надходить у верхній бункер сушарки, а розташований там шнек рівномірно по черзі заповнює зернові колони. При повному завантаженні всіх колон, шнек подачі автоматично вимикається і навпаки.
 • Внутрішні і зовнішні стінки колон виготовлені у вигляді решет з відповідною перфорацією, що дає можливість ефективно продути шар зерна (35 см), підтримуючи температуру задану оператором.
 • В нижній частині сушарки розташовані дозуючі вальці, швидкістю обертання яких, регулюється час знаходження зерна в колонах. Саме цим забезпечуються ті чи інші режими сушіння. Дозуючі вальці подають висушене зерно на нижній розвантажувальний шнек, який в свою чергу направляє зерно до транспортних систем для подальшої подачі на транспорт відвантаження чи зберігання.

Система керування зерносушаркою
Система керування та безпеки

Зерносушарки GDM обладнані ручною й автоматизованою системою керування і безпеки, що дозволяє відстежувати всі параметри роботи обладнання. У зв’язку з цим відмова обладнання з причини непрацездатності системи управління практично неможлива.

Вимірювання температури зерна та агенту сушіння проводиться з різних точок, що дозволяє достовірно отримувати інформацію про процес. Датчики температури зерна розташовані всередині зернових колон і проходять по всій довжині перфорованого корпусу сушарки, що дозволяє контролювати рівномірність нагрівання зерна.

Оператор за допомогою LCD дисплею має можливість відстежувати і корегувати всі показники роботи. Також система контролює наявність полум’я пальників, роботу верхнього та нижнього шнеків, автоматично підтримуючи Автоматика зерносушаркизадану вологість кінцевого продукту. У моделях, що працюють на пропан-бутані, система безпеки також відстежує показники датчиків температури випаровувачів.

Комп’ютерна система керування з можливістю самодіагностики дозволяє значно підвищити пожежобезпечність зерносушарки. При спрацьовуванні будь-якого з датчиків (збій подачі електроенергії чи газу, повторне включення газу, збій роботи в будь-якому вузлі), система безпеки моментально відключається від газової магістралі та електропостачання.

За безпеку та надійність подачі палива відповідають електромагнітні клапани марки Bürkert та ручні вентилі марки KROMSCHRÖDER виробництва Німеччини.

Повністю автоматизована багаторівнева система безпеки забезпечує надійний захист всіх вузлів устаткування в будь-яких позаштатних ситуаціях. Пульт керування комплектується елементами марки TELEMECANIQUE (Франція). Автоматичні вимикачі SIMENS забезпечать надійний захист всіх систем зерносушарки в любих непередбачуваних ситуаціях.

Конструктивне виконання

Конструктивне виконання Зерносушарки

Зовнішні та внутрішні решета зернових колон виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що значно збільшує термін служби агрегату. До стандартної комплектації входять решета з перфорацією 2 мм. Такий діаметр отворів є оптимальним, забезпечує ефективне сушіння зернових культур і ріпака без заміни решіт.

Металеві деталі зерносушарки вкриті цинком методом гарячого цинкування. Це гарантує, що при правильній експлуатації, своєчасному очищенні, проведенню ТО і ППР ваша сушарка прослужить довгі роки.

Зовнішня камера довжиною 1,5 м забезпечує стабільну подачу повітря до пальника, що розташований у внутрішній камері змішування довжиною 1 м. Таке розташування виключає нагрів зовнішньої камери та дозволяє мінімізувати втрати тепла.

Газові пальники виготовлені з жароміцної нержавіючої сталі. У процесі сушіння зерна, пальники працюють автоматично в режимі (велике/мале) полум’я, підтримуючи необхідну Зерносушаркатемпературу агента сушіння в камері агрегату, забезпечуючи раціональне використання газу. Надійна електронна система розпалу й контролю полум’я гарантує стабільну роботу пальника в двохступеневому режимі. Застосування пальників даного типу дозволяє економити до 10% споживання газу.

Використання об’єднаного в одному корпусі високоефективного вентилятора і пальника забезпечує оптимальний нагрів повітря. Всі зерносушарки оснащені алюмінієвими лопастями вентилятора виробництва «Multi-Wing» (Данія), що виключає вигинання лопастей при великих навантаженнях, а також їх обгорання при зворотному вихлопі вхідного в камеру зерносушарки потоку повітря.

Камера реагенту сушіння розділена в розрахованій оптимальній пропорції, яка гарантує максимальну ефективність і продуктивність при потокову сушінні зерна в режимі нагрівання і охолодження.

Перевагою конструктивної Сушарки для зернаособливості зерносушарок GDM, є можливість працювати в режимі «Повного нагріву», що дозволяє збільшити продуктивність майже вдвічі.

Посилене металеве кріплення шнека з текстолітовою втулкою забезпечує надійну фіксацію шнека і мінімальне тертя в підшипниках ковзання.
Дозуючі вальці виготовлені з алюмінію гарячого волочіння, котрі стійкі до ударів та поломок.

Всі зерносушарки оснащені майданчиками обслуговування, драбинками та поручнями безпеки, що надає необхідний безпечний доступ до усіх важкодоступних елементів зерносушарки.

  
Сушіння альтернативними видами палива

Використання твердого палива для сушіння зерна не прив’язує виключно до одного виду палива. Таким чином кожен господар вибирає оптимальний та вигідний варіант для себе.

Принцип роботи:

Зерносушарка на твердому паливі

Вентилятор теплогенератора нагнітає потік повітря на теплообмінник. Далі нагріте повітря подається до зерносушарки, забезпечуючи рівномірність температури сушіння в будь-якій точці камери. При цьому апарат працює повністю в автоматичному режимі. Для цього підключається датчик температури від шафи керування до теплогенератора, який відповідно до заданої програми нагнітає гаряче повітря необхідної температури до камери реагенту сушіння.

Біопаливо* має теплотворність рівноцінну основним показникам кам’яного вугілля, газу та іншим звичайним видам палива. 1 кг біопалива* при згорянні виділяє приблизно 5 кВт теплової енергії. У порівнянні з звичайними видами палива, воно має низьку зольність від маси самого палива, а золу піллет в подальшому можна використовувати як добриво для рослин. Рівномірна насипна щільність біопалива* дозволяє автоматизувати процес його подачі і дає можливість досягти високого рівня ККД роботи теплогенератора.

* використані основні характеристики та теплотворність такого виду біо палива, як піллети.

Зерносушарки для реагенту сушки альтернативними видами палива дадуть Вам можливість:

 • Сушити зерно на будь-якому виді палива;
 • Отримати газову незалежність;
 • Зменшити виробничі затрати;
 • Зменшити собівартість сушки зернових втричі.
Силоси для зберігання зерна

Комплексне проектування зерносховищ і елеваторів

Силоси для зерна

На початковій стадії споживач в змозі побачити як буде виглядати майбутній комплекс, транспортний рух зерна, під’їзні шляхи тощо.

Оцинковані стальні силоси для зберігання зерна здатні забезпечити надійне зберігання різних зернових культур у будь-яких кліматичних умовах. Повністю модульна конструкція дозволяє при необхідності перенести об’єкт в інше місце або збільшити його об’єм.

Всі силоси проектуються індивідуально, відповідно до потреб замовника.

Під час проектування враховується:

 1. Динамічний аналіз структури силоса у відповідності із сейсмічною активністю ґрунту з врахуванням вертикального тагоризонтального навантаження зернових при різних температурних режимах.
 2. Снігове навантаження на силос.
 3. Вітрове навантаження (за основу береться порожній силос).проектування силосів
 4. Необхідна ступінь оцинкування.
 5. Параметри силоса стандартної модифікації
 6. Євро код 3 (EN 1993-4-1:2007) Частина 4.1 & DIN 1055-6 + 18914.
 7. ANSI/ASAE EP433/2001 and ANSI/ASAE EP545/2000.
 8. Сейсмічний стандарт UBC (A=0,35).
 9. Швидкість вітру - 145 км/год.
 10. Навантаження на верхню частину разом із снігом - 150 кг/ кв.м.
 11. Щільність зернової культури від 720 кг/куб. м до 800 кг/куб. м.

Виготовляються силоси діаметром від 3,66 м до 32 м у відповідності з ємністю від 25 куб.м до 25000 куб. м.

До переваг силосів для зберігання зерна можна віднести:комплекс для зберігання зерна

 • зниження інвестиційних затрат;
 • зменшення витрат на монтаж;
 • укомплектованість активною вентиляцією,
 • завдяки якій знижується рівень вологості зерна, попереджається поява цвілі.

Комплекси для зберігання зерна виготовлені з гофрованого оцинкованого листа з вертикальними несучими елементами, що при швидкому розвантаженні оберігає від деформації. Силоси для зберігання зерна обладнані системою активного вентилювання. За рахунок якісного та точного виготовлення складових частин, монтаж зернових комплексів проводиться у короткий термін.

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
ТОВ "ІНТЕК-Захід" - виробник зерносушарок GDM на газу, твердому паливі
Телефони
(097) 410-93... показати
Показати всю інформацію про компанію